Alanya nın en muhteşem Kleopatra sahili ve şehir merkezinde olan otelimiz toplam 42 odası ile konaklama , oda kahvaltı ve yarım pansiyon olarak konuklarını ağırlamaktadır.

Tesisimiz inde içinde bulunduğu Alanya, Akdeniz in incisi olup güneş ve denizin yanında tarihi ve kültür zenginliği olan doğayı da barındırır.

Deniz ve güneşin tadını huzurlu bir atmosferde yaşayabilir yada merkezde olmak dan dolayı yürüyüş mesafesindeki tarihi Kızıl Kule, Alanya Kalesi, Eski Alanya Evleri, Damlataş Mağarası, Liman, Alışveriş alanları, haftada 2 gün yerel pazarları gezerek sıkılmadan farklı aktiviteler yapabilir yürüyüş mesafesinde olan barlar sokağında gecenizi eğlenceye dönüştürebilir ayrıca Otel rehberlerinizin organize edeceği günlük turlara katılıp tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Çalışanlarımızla birlikte konuklarımıza huzurlu mutlu bir tatil geçirmelerini ve TÜRK KÜLTÜRÜMÜZÜN misafirperver anlayışı doğrultusunda hizmet verip onların geri dönüşünü sağlamayı amaçlamaktadır.

 

 

NOMA ALAKART Restaurant

150 Kişilik olan restaurantımızda günün her saatinde deneyimli mutfak ve servis personelimizle siz değerli misafirlerimize  Tür... > Devamı

Havuz

 Güneş alabilen,
Gün boyu kullanabileceğiniz
80 m2 alana sahip,
162 cm - 190 cm derinliğinde, 
yetişkin... > Devamı

Çocuk Oyun Bahçesi

Otelimize gelen misafirlerimizin çocukları için hazırlanmış  çeşitli oyun aletleri bulunduğu alanda  &cced... > Devamı

Free Wifi Servisi

Otelimizin genel alanlarında kullanılmak üzere misafirlerimize ücretsiz wifi hizmeti vermekteyiz.

> Devamı

Plaj

 Kleopatra     plajında  bulunan   1   nolu   büfemizden     ücret   karşılğında  ... > Devamı